Огромна захвалност хирургу доктору Петру Милићу и целом хируршком одељењу за одлично обављену планирану лапароскопску операцију, за пажњу и бригу у постоперативном периоду! Отпустили су ме следећег дана, шавови су брзо зарасли, осећам се одлично! Хвала!!!
Милић ПетарMilić Petardr
Општа хирургија
Клинике
4


