Ogromna zahvalnost hirurgu doktoru Petru Miliću i celom hirurškom odeljenju za odlično obavljenu planiranu laparoskopsku operaciju, za pažnju i brigu u postoperativnom periodu! Otpustili su me sledećeg dana, šavovi su brzo zarasli, osećam se odlično! Hvala!!!
Milić Petardr
Opšta hirurgija
Klinike
4


